همکاری و استخدام در گیم ویو

 

در ابتدا از این که ما را لایق همکاری با خود دیدید کمال قدردانی را داریم. امیدواریم قادر باشیم به کمک دستان توانای شما وب سایت گیم ویو را در جایگاهی شایسته آن است قرار دهیم. از طریق فرم زیر می‌توانید برای استخدام در گیم ویو اقدام نمایید. قبل از پر کردن فرم سمت راست به شرایط پایه و ضروری عضویت و استخدام در گیم ویو توجه داشته باشید :

  • داشتن حداقل ۱۸ سال سن
  • آشنایی با بازی‌های ویدیویی و داشتن علاقه به این حوزه
  • نظم و دقت کافی (و حتی بیشتر) در کار
  • دارای روحیه کار تیمی و برای مشارکت در پروژه‌های مختلف

در ادامه به بررسی هر قسمت از این فرم به طور کامل می‌پردازیم :

مشخصات و توانایی‌های شما :

مشخصات فردی : اطلاعات خود را به طور کامل و دقیق وارد کنید. توجه داشته باشید که نام و نام خانوادگی که وارد می‌کنید حتما با حساب بانکی که دارید مطابقت داشته باشد. در صورتی که قرار بر پرداخت دستمزدی به شما بود، مبلغ تنها به شماره کارت‌هایی که به این نام هستند قابل واریز می‌باشد و به هیچ عنوان به حساب شخص دیگر ارسال نخواهد شد. توجه داشته باشید که برای عضویت در تیم گیم ویو داشتن حداقل ۱۸ سال الزامی می‌باشد. پست الکترونیکی و شماره تماس خود را به صورت صحیح وارد کنید. چرا که پس از ارسال این فرم تنها راه ارتباطی ما با شما خواهند بود. مدرک و گرایش تحصیلی نیز از موارد انتخابی این فرم بوده و صرفاً جهت آشتایی بیشتر ما با شما خواهد بود.

مهارت‌های مورد نیاز : این قسمت را به شکلی که خودتان را تصور می‌کنید پر کنید. بدیهی است که این قسمت دلیل محکمی برای قضاوت شما نخواهد بود و نمونه کارها گویای همه چیز خواهند بود.

سابقه کاری و راهنمای ارسال نمونه کار :

سابقه کاری : در صورتی که هر گونه سابقه کاری مرتبط دارید در این قسمت بنویسید. قسمت آپلود نمونه کار نیز یک فیلد ضروری است و شما حتماً می‌بایست حداقل یک نمونه کار ارائه دهید.

  • در صورتی که مایل به ترجمه هستید، یک متن انگلیسی را ترجمه کرده هر دو متن انگلیسی و فارسی را در کنار هم به صورت یک فایل word یا pdf ارسال کنید. در صورتی که این متن یک متن گیمینگ باشد، یک نمونه کار بسیار قوی محسوب می‌شود. می‌توانید یک متن کوتاه از وب سایت‌های معتبر گیم دنیا پیدا کرده و اقدام به ترجمه آن کنید.
  • در صورتی که مایل به سینک زیرنویس هستید، یک ویدیو به همراه یک زیرنویس سینک شده ارسال کنید. حتماً در ابتدا، مابین و انتهای زیرنویس نام “گیم ویو” آورده شده باشد.
  • در صورتی که مایل به ویرایش متن هستید، تنها یک متن فارسی برای ما ارسال کنید. این متن می‌تواند یک متن ویرایش شده باشد و یا حتی خودتان آن را نوشته باشید. در این قسمت ما تنها می‌خواهیم قلم شما را بررسی کنیم. در صورتی که علاوه بر ویرایش مایل به ترجمه نیز هستید نیازی به یک متن اضافی نیست و همان متن ترجمه کفایت خواهد کرد.
  • در صورتی که مایل به تدوین ویدیو هستید دست شما در این قسمت باز است. یک ویدیو در مورد گیم ادیت کنید و ارسال کنید.

نوع همکاری با گیم ویو : در قسمت نوع همکاری خود را با گیم ویو مشخص کنید. شما می‌توانید از بین گزینه‌های مختلف آن‌هایی را که مایل هستید را انتخاب کنید. این موارد در مرور زمان تغییر خواهند کرد و تنها در موارد مورد نیاز نیروی جدید دریافت خواهد شد. همچنین در صورتی که گزینه استخدام را انتخاب کردید، می‌بایست برای هر مورد دستمزد پیشنهادی خود را وارد کنید. بدیهی است که این اعداد در انتخاب شما به عنوان عضو تیم گیم ویو تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

در صورتی که هر گونه مشکل یا سوال دیگری در ارتباط با استخدام در گیم ویو داشته باشید، می‌توانید از قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن