لیستمقالات

بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

نسل هشتم سونی سرشار از بازی های رنگارنگ

اگر شما به تازگی PlayStation 4 یا PlayStation 4 Pro خریداری کرده‌اید، باید بگویم که خیلی خوش شانس هستید. چون بازی‌های عالی انتظار شما را می‌کشند. اگر کنسول را تازه خریداری کرده‌اید یا اینکه از همان ابتدا داشته‌اید و به دنبال بهترین بازی‌های عرضه شده برای این کنسول هستید، در این مقاله قصد دارم ۲۵ تا از بهترین بازی‌هایی که می‌توان روی کنسول PlayStation 4 اجرا کرد را برایتان در یک لیست جمع آوری کنم. با من و گیم ویو همراه باشید.

فاکتور اصلی برای گردآوری این لیست را نمرات بازی تشکیل می‌دهد. ولی این نکته را در نظر داشته باشید که این تنها عامل برای قرار گرفتن بازی در لیست نیست. چگونگی بهره برداری از قدرت PlayStation 4، طراحی و ریسک‌هایی که سازندگان کرده‌اند، تجربیات منحصر به فرد، تاثیرگذاری آن‌ها بر روی این صنعت، و الباقی فاکتورها دست به دست هم داده تا بتوانم از این همه بازی برای شما مخاطبین عزیز، ۲۵ تا از بهترین بازی‌هایی که تا به حال بر روی کنسول PlayStation 4 عرضه شده را جمع آوری کنم.

این نکته را در نظر داشته باشید که در این مقاله ما برای شما فقط سری بازی‌هایی را معرفی می‌کنیم که تا اوایل خرداد ماه عرضه شده‌اند.

25

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy


Crash Bandicoot N.Sane Trilogy - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

خوشبختانه بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy همان چیزی بود که همه انتظارش را داشتند. و با احترام گذاشتن به نسخۀ اصلی این سری، سازنده‌ها بازی را طوری طراحی کرده‌اند که هنوز هما‌ن چالش‌های دیوانه‌کننده برایمان سرگرم کننده باشند. ولی از طرفی دیگر، این بدان معناست که ما با همان حد و مرزهای خسته کنندۀ ۲۰ سال قبل روبرو هستیم. ولی پیاده کردن تصاویر و جلوه‌های بصری و صوتی که واقعاً در خودی خود شگفت انگیز بودند یک نتیجۀ عالی را به ارمغان آورده است. سازندگان با چالش‌های خوب، دلچسپ و سرگرم کننده‌ای که در بازی پیاده کرده‌اند، این بازی را به یک مجموعۀ کامل از سرگرمی خالص تبدیل کرده‌اند.


24

Assassin’s Creed: Origins


Assassin’s Creed Origins - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

Assassin’s Creed: Origins با اتمسفر تاریک، جوانب مختلف، در یکی از فریبنده‌ترین محیط‌های ممکن در سری غوطه ور می‌شود؛ مصر! شخصیت اصلی بازی، بایک از سیوا، شخصیتی دلسوز، جسور و سرشار از حس انتقام را همزمان به دوش می‌کشد. بازیکن‌ها قرار است یک ماجراجویی سخت با چالش‌هایی بنا شده بر روی مفهوم درست یا غلط بودن در این بازی مقابله کنند، که شما را وادار می‌سازد تا اخلاقیات کسی را که در جریان بازی از بین می‌برید، درنظر بگیرید. در یک حرکت دراماتیک مانند، این نسخه از سری Assassin’s Creed کاملاً به یک بازی نقش آفرینی تبدیل شده است.


23

Monster Hunter World


Monster Hunter World - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

بازی Monster Hunter World یک خیز دراماتیک در دید، احساس و اندازه بر می‌دارد و یک حس کاملاً جدید را القا می‌کند. و در همین حین، هنوز هم به همان سیستم مبارزه‌ای اعتیاد آورش پابند است. از ترساندن هیولاها گرفته تا سیستم ارتقا که طرفداران عاشقش هستند. شدت عمق و سر سپردگی لازم هنوز هم دیوانه کننده است، ولی این واضح است که هدف کپکام جلب عموم بازی بازان نیست.


22

Hellblade: Senua’s Sacrifice


Hellblade Senua’s Sacrifice - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice به عنوان یک شاهکار در زمینة اتمسفر، داستان سرایی و پیوند ناگسستنی مکانیک بازی با طراحی ذهنی و مفهومی یاد می‌شود. در حالی که در بعضی از صحنه‌های بازی احساس می‌شود که سازندۀ بازی خواسته به ما یادآوری کند که ما تنها داریم بازی می‌کنیم. ولی بازهم Ninja Theory در زمینۀ داستان سرایی داستان سنوئا، شخصیت اصلی بازی، عالی ظاهر شده و بازیکن با یک داستان غنی روبرو خواهد بود. Hellblade از جمله بازی‌هایی است که تمامی گیمرها باید آن را تجربه کنند‌ و برای مدتی هم که شده در ذهن درگیر سنوئا زندگی کنند.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice به طور کامل توسط گیم ویو فارسی سازی شده است که می‌توانید این فارسی را از فروشگاه گیم ویو خریداری نمایید.

21

Final Fantasy XV


Final Fantasy XV - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

هنگامی که دارید همراه با سه دوستتان، سوار بر چوکوبو (موجودی در سری فاینال فانتزی) از کنار سواحل می‌گذرید و دنبال شکار هیولاهای عظیم‌الجثه و ماندگار سری فاینال فانتزی در محیطی با جهانی باز هستید، این دقیقاً همان حسی است که گیمرها از یک نسخه مدرن فاینال فانتزی توقع دارند. بازی پر است از خوبی و احساسات قلبی. به خصوص بین Noctis و برادرش! پشتیبانی شرکت Square Enix از بازی، با ارائه آپدیت‌های جدید نسخه XV، سری فاینال فانتزی را به یکی از بهترین بازی‌های این دهه تبدیل کرده است.


20

Inside


Inside - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

بازی Inside به صورت زیبایی شبیه بازی قبلی شرکت Playdead، یعنی بازی Limbo است که صد البته پیشرفت بازی Inside در گیم پلی، و گرافیک به صورت واضحی هویداست. اتمسفر ترسناک و دلهره آور بازی مانند Limbo پا برجاست. و یک راز جدید (یا یک وحشت غیر قابل وصف) در هر گوشه‌ای از بازی قرار گرفته. بازی سرشار از معماهای بغرنج و شگفت انگیزی است که در حین اینکه گیمر را به چالش می‌کشد، یک حس رضایت را نیز در وجود گیمر آزاد می‌کند. از گیم پلی بازی گرفته تا کارگردانی هنری و طراحی کلی، این واقعاً شگفت‌انگیز است که چقدر در طراحی این محیط دلهره آور دقت و وسواس به خرج داده‌ شده است. و این انتظار شش ساله بین بازی Limbo و Inside کاملاً ارزشش را داشت.


19

Celeste


Celeste - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

بازی Celeste واقعاً یک شاهکار غیر منتظره بود. گیم پلی دو بعدی بازی یکی از بهترین و سخت‌ترین گیم پلی‌ها از زمان عرضۀ بازی Super Meat Boy به شمار می‌رود که هر مرحله چالشی منحصر به فرد خود را دارا بوده که بعد از اتمام آن‌ها گیمر حس رضایت خاصی به دست می‌آورد. اما موفقیت بازی Celeste داشتن داستانی زیبا و موسیقی خارق العاده در کنار گیم پلی عالی در سبک سکو بازی است که این اثر را تبدیل به یک بازی احساسی تبدیل می‌کند.


18

Rocket League


Rocket League - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

ایدۀ ماشین‌های اکروباتیک با قدرت راکت که در هوا به مانند یک رعد و برق به نظر می‌رسند قرار است فوتبال بازی کنند دیووانه‌کننده بود. ولی بعداً متوجه شدیم این اندازه جنون برای یک بازی موفق کافی بود. بازی Rocket League محصول شرکت Psyonix، در بین ماشین‌های جنگی اکروباتیک با سرعت مافوق صوت، یک سرگرمی احمقانه را که توسط حرکات اکروباتیک توربو کامل می شود خلق کرده، که باید با ماشین بستنی فروشی سعی کنید یک توپ عظیم‌الجثه را وارد دروازه کنید و گاهی هم باید از ورود آن به دروازۀ خودی جلوگیری کنید. سرعت و روان بودن بازی Rocket League باعث می‌شود تا یک عالمه لحظات شاد داشته باشیم.


17

Dark Souls III


Dark Souls III - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

اگر واقعا Dark Souls III قرار است پایانی برای سری دارک سولز باشد، پس واقعاً این بازی لایق این بود تا این مجموعۀ بی‌نظیر را به پایان برساند. اسلحه‌های جدید و حرکات جدید با بازی به خوبی تطابق دارند، به طوری که هنوز هم با همان سیستم مبارزات خالق سری دارک سولز مقابل هستیم. مکان‌های غرق در ترس قلعه لاثتریک (Lothric) یکی از عالی‌ترین صحنه‌ها را برای آن‌هایی که مشتاق هستند در بازی گشت و گذار کنند و با دشمنانی مرگبار و باس‌های مرگبارتر مقابله کنند، تدارکت دیده شده است. اگرچه‌ بازی به اندازۀ نسخه‌های قبل با چالش های تمیز روبرو نیست، ولی Dark Souls III همان پایان سه‌گانه‌ایست که سری دارک سولز سزاوارش بود.


16

Fortnite: Battle Royale


Fortnite Battle Royale - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

استادی در سیستم‌های متنوع، بازی Fortnite: Battle Royale ارزش سرمایه گذاری ثانیه‌هایمان را دارد. اگر بازی را به تنهایی پیش ببرید و یا تیم تشکیل دهید، حتی اگر اول از همه کشته شوید، یا صاحب Victory Royale شوید، سبک مسخره و منحصر به فردی که تلفیقی از ساختن و شلیک کردن است، هیچ چیزی جز یک برهۀ زمانی طولانی را درخواست نمی‌کند. بازی فورتنایت شاید اولین بازی در سبک Battle Royale نباشد، و یقیناً آخرین هم نخواهد بود، اما این آزادی خاص را برای شما پیشکش می‌کند تا به سبک دلخواه خود بازی کنید.


15

Nier: Automata


Nier Automata - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

Nier، یک بازی زیبا و دیوانه کننده با یک ماجراجویی سرگرم کننده است که با گیم پلی و ایده‌های پر مغز تکمیل می‌شود. بازی شاید دارای داستانی عالی یا شخصیت‌های گیرا نباشد، ولی گیم پلی دیوانه وار که با جلوه‌های بصری زیبا و موسیقی فوق‌العاده تلفیق شده است، کاری می‌کند که از این عیب چشم پوشی کنیم.


14

Ratchet & Clank


Ratchet Clank - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

اخرین نسخه از سری Ratchet & Clank را می‌توان نقطۀ عطف این سری که طی این ۱۴ سال توسط شرکت Insominac ساخته شده است، دانست. باز هم با همان شخصیت‌هایی که خیلی وقت پیش عاشق آن‌ها شده بودیم را در یکی دیگر از ماجراجویی‌های شیرینشان ملاقات کنیم. سیستم عمیق جوایز، دنیا‌های زیبا و رنگارنگ، داستانی زیبا و فریبنده، این بازی را به یک ماجراجویی ناب تبدیل می‌کند که تجربۀ آن برای آن‌هایی که کنسول PlayStation 4 را دارند، اجباریست.


13

The Last of Us: Remastered


The Last of Us Remastered - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

به جرئت می‌توان گفت که بازی The Last of Us یکی از بهترین بازی‌های کنسول PlayStation 3 به شمار می‌رود. پس این منطقی است که نسخه Remastered بازی را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های کنسول PlayStation 4 نام برد. ماجراجویی جدید شرکت Naughty Dog که باید در یک دنیایی که امید خود را به کلی از دست داده است به دنبال امید باشیم، روایتگر یکی از احساسی‌ترین داستانی‌هایی است که صنعت‌بازی سازی در این چند سال اخیر به خودش دیده است. با وجود اینکه هستۀ اصلی بازی بخش داستانی و تک نفرۀ آن به شمار می رود، ولی بخش چند نفرۀ و بستۀ الحاقی جذاب Left Behind، این بازی را تبدیل به یک شاهکار کرده و داشتن آن را برای کسانی که کنسول PlayStation 4 را در اختیار دارند، الزامی می‌سازد.


12

Overwatch


Overwatch - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

ساختۀ جدید شرکت Blizzard یعنی بازی Overwatch را می‌توان یک دستاورد عالی در زمینۀ طراحی بازی‌های شوتر چند نفره دانست. بازی با وجودی که دارای یک گیم پلی اکشن سریع و اعتیاد‌آور است، ولی بازیکن‌ به جز دقت بالا نیاز به یک استراتژی زیرکانه نیز دارد تا در رقابت‌های بازی Overwatch برنده باشد. بازی دارای تعدادی زیادی شخصیت قابل بازی با خصوصیات مختلف است. و همین مجزا بودن این شخصیت‌ها است که بازی Overwatch را تعریف می‌کند. هنگامی که گروه درکنار هم می‌ایستند کاملا مضحک، و گاهی هم در میدان نبرد وابسته به هم به نظر می‌رسد، ولی این در ذات بازی Overwatch است تا در تقاطع طراحی و هنرمندی، حس شادی قابل لمس و گیم پلی زیرکانه زندگی کند.


11

Rise of the Tomb Raider


Rise of the Tomb Raider - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

نسخۀ دوم از ریبوت سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یک تحول و تکان در ژانر اکشن ماجراجویی یاد کرد. آزادی برای گشت و گذار در محیط جذاب بازی به اضافۀ سیستم Crafting و XP دست به دست داده تا همواره یک هدف جدید برایتان به ارمغان بیاورد. ترکیب کردن همۀ این عناصر با داستانی‌ گیرا، بازی Rise of the Tomb Raider را به یکی از بازی‌های تقریباً بی‌نقص تبدیل می‌کند. پس مطمئن باشید که این عنوان عالی را بر روی PlayStation 4 خود از دست نخواهید داد.


10

Grand Theft Auto V


Grand Theft Auto V - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

نسخۀ PlayStation 4 بازی زیبا Grand Theft Auto V با تغییرات زیادی از قبیل اضافه شدن آهنگ‌های جدید، اهمیت بیشتر به کات سین‌ها، ماشین‌های جدید و از همه مهم‌تر، حالت اول شخص که برای کنسول‌های نسل هشتم از جمله PlayStation 4 اضافه شده است، حس و حال بازی GTA V را کاملاً تغییر داده است و این بازی را به اثری ناب‌تر تبدیل ساخته است. ترکیب همۀ این‌ها با دنیایی آزاد و جزئیات سرسام آور در جلوه‌های بصری، بازی GTA V را به یکی از الزامی‌ترین بازی‌‌ها برای PlayStation 4 تبدیل می‌کند. و صد البته نباید از بخش Grand Theft Auto: Online بازی هم به همین راحتی چشم پوشی کرد.


9

Shadow of the Colossus


Shadow of the Colossus - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

یک تعریف واقعی از واژۀ کلاسیک! هر ذره و لحظه از گیم پلی و داستان بازی Shadow of the Colossus، دقیقا همان حس عالی و احساسی سال ۲۰۰۵ را در خود جا داده است. ریسمتر ماهرانه بازی، این اثر را با بهتر کردن کنترل، اجرای بهتر و گرافیک عالی، به یک ریسمتر فوق‌العاده تبدیل کرده است. هنوز هم این اثر یکی از بهترین‌هایی است که برای کنسول PlayStation 2 ساخته شده، و این حرکت شایستۀ شرکت Sony بود که خواست نسل جدید از گیمرها، طعم گیم پلی و داستان زیبای این اثر فوق‌العاده را بدون اینکه به چهرۀ قدیمی آن نگاهی بیندازند، تجربه کنند.


8

Uncharted 4: A Thief’s End


Uncharted 4 A Thief’s End - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

نسخۀ پایانی سری آنچارتد یک ترکیب از گرافیک واقع گرایانۀ زیبا و داستانی در سطح یک بلاک باستر است که خیلی به ندرت می‌توان در یک بازی پیدا کرد. ماجراجویی بازی در بین چندین کشور تقسیم شده است. آشکار ساختن یک راز جالب در مورد سیاست، خیانت، دزدان دریایی، رابطه و مسئولیت، هم در زمان حال، و هم در داستان تاریخی‌ خیالی بازی واقعاً جذاب است. اکشن شوتر سوم شخص نرم بازی با شخصیتی که عمیقاً آن را دوست داریم، چه سه گانه قبلی آنچارتد را بازی کرده باشید، و چه این اولین نسخه از سری باشد، به صورتی عمیق و یک جا کار کرده و بازی را تبدیل به یک اثر فوق‌العاده جذاب می‌کند. در کنار همۀ این عناصر، بخش رقابت چند نفره بازی با همان سبک ذرق و برق بخش تک نفره نیز به جذابیت بازی اضافه می‌کند.


7

The Witness


The Witness - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

این بازی معمایی جذاب، یک قدرت جذبه خاصی را در خود جای داده که بازیکن را در طول یک ماجراجویی زیبا با خود می‌کشاند. بازی یک ترکیب مطبوع از هدف‌های قابل لمس، تیرگی، و آزادی یک فرصت بزرگ برای موفقیت‌های کوچک و انقلاب‌های بزرگ می‌سازد. موضوع بازی خودش را با زیبایی هر چه تمام با دنیای دلچسپ و معماهای مختلف بافت می‌دهد، و احساس موفقیتی که بعد از حل کردن یک معمای پیچیده به دست خواهید آورد، بی‌نظیر و غیرقابل اجتناب است.


6

The Witcher 3: Wild Hunt


The Witcher 3 Wild Hunt - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

بازی ساحره ۳: شکار وحشیانه، یک قدم بزرگ در طراحی یک دنیای جهان باز عالی به شمار می‌رود. دو مکان اصلی سند‌باکس در بازی فراتر از بزرگ بودن طراحی شده. ولی غلظت آن با وسعت بازی کاملاً سازگار است. در این اثر فوق‌العاده ممکن نیست شما بخواهید در محیط نفس‌گیر بازی پرسه بزنید و با هیچ چیزی برخورد و مقابله نداشته باشید. بهترین قسمت بازی جایی است که شما در هر نکته جذابی از بازی با چیزی جدید برای یاد گرفتن روبرو هستید، که باعث ایجاد یک انگیزه برای آن کار می‌شود. و ترکیب این عناصر با سیستم RPG با جزئیات عالی، همراه با سیستم مبارزه مرگبار و خشن، این بازی را به یک اثر ناب تبدیل کرده است.


5

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Metal Gear Solid V The Phantom Pain - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

در این برهۀ زمانی که تقریباً همۀ شرکت‌های بازی سازی به دنبال اضافه کردن محیطی آزاد و جهانی آزاد برای گشت و گذار هستند، باز هم MGSV: Phantom Pain یک سر و گردن از بقیه بهتر و بالاتر است. درحالی که بقیۀ بازی سازان همراه با ساختن بازی با محیط سند‌باکس به مشکل بر می‌خورند، این نسخه از سری متال گیر با محیط جهان باز بازی رشد کرده و هر قسمت آن را به یک محیط‌ تاکتیکال برای بازی کردن تبدیل می‌کند. بازی برای شما یک سری اسلحه، تجهیزات، قابلیت‌های پشتیبانی را فراهم می‌کند، و همۀ این نکات را به صورت ماهرانه‌ای در هر لحظه و ثانیه گیم پلی قرار می‌دهد تا برای شما قدرت کافی برای اجرای برنامۀ خود وجود داشته باشد. مطمئناً هیچ بازی تا به حال مانند MGSV: Phantom Pain برای خلاقیت و زیرکی گیمر این قدر ارزش قائل نشده است.


4

Persona 5


Persona 5 - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

بازی Persona 5 یک بازی عالی و بزرگ در سبک RPG است، که برای تکمیل ساختن آن بیش از ۱۰۰ ساعت باید وقتتان را صرف بازی کردن کنید. قابلیت انجام دادن فعالیت‌های بیشتر و با داشتن قوی‌ترین داستان در کل سری Persona، این بازی را تبدیل به یکی از بهترین و خاطره انگیزترین تجربیات یک گیمر تبدیل می‌کند. و با اطمینان می‌توان گفت بازی Persona 5 یکی از بهترین بازی‌هایی است که در سبک RPG در یک دهۀ گذشته منتشر شده است. بازی Persona 5 یک استاندارد طلایی برای یک عنوان RPG ساخت ژاپن به شمار می‌رود و به راحتی می‌توان گفت نسخۀ پنجم این سری، بهترین نسخۀ منتشر شده از آن است.


3

Horizon Zero Dawn


Horizon Zero Dawn - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

در میان یک محیط کاملاً باز و آزاد، بازی Horizon Zero Dawn همواره چندین نکته قوت را به شکلی خیلی ظریف و صیقل داده شده با خود به همراه دارد. مهم‌ترین بخش گیم پلی بازی یعنی سیستم مبارزات به لطف طراحی عالی رفتارها و هوش مصنوعی موجودات ماشینی که باید برای هر کدام از آن‌ها یک استراتژی خاص داشته باشید، گیمر را به معنای واقعی کلمه راضی نگه می‌دارد. مراحل و ماموریت‌های بازی به لطف داستان و آن معمای اصلی بازی که واقعاً هم غافلگیرکننده است، گیم پلی بازی را به یکی از دلچسپ‌ترین و گیراترین عناصر بازی تبدیل کرده است. جای شک و تردیدی نیست که بازی Horizon Zero Dawn یکی از بهترین‌ بازی‌هایی است که تا به حال برای یک کنسول طراحی شده است.


2

God of War


God of War - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

همۀ ما از نسخۀ جدید سری خدای جنگ یک اکشن عالی و نفس گیر توقع داشتیم که بازی هم آن را دو دستی تقدیممان کرد. ولی اصلاً این توقع را نداشتم که با یک ماجراجویی هیجان انگیز که هر قسمت از آن، قسمت دیگری را تعریف و تمجید می‌کند روبرو شویم. که همۀ این نکات، بازی را به یک شاهکار هنری در صنعت بازی سازی تبدیل می‌کند. در این بازی، کریتوس محبوب، دیگر آن کریتوس قدیمی نیست و حالا ما باید با شخصیتی بازی را پیش ببریم که کاملاً شخصیتی پیچیده، پدرانه و مبارز را در خود جای داده که هم باید در فضای خارجی بجنگد و هم با قلب خود در نحوه تربیت پسرش! سازندگان بازی واقعاً در طراحی شخصیت‌ها، جهان بازی و گیم پلی سنگ تمام گذاشته‌اند، که این بازی را به خاطره انگیزترین بازی کل سری خدای جنگ تبدیل می‌کند.


1

Bloodborne


Bloodborne - بهترین بازی های PlayStation 4 از ابتدا تا به اکنون

بازی بلادبورن، یک سفر عالی، سخت، نفس گیر و زجرآور در یک محیط خارق‌العاده است، که احساس به آخر خط رسیدن و دیوانگی را به گیمر تحمیل می‌کند. شرکت From Software فرمول همیشگی سری بازی‌های سولز را گرفته و به آن عناصری همچون سرعت، خشم و نیاز بودن را اضافه کرده است. حل کردن معماها در کنار کامیاب شدن در بازی بلادبورن یک انرژی و قدرت خاصی می‌خواهد، و شاید مقداری از گوشت بدنتان را!

شما درباۀ این بازی‌ها چه فکری می‌کنید؟ بازی‌های دیگری را می‌شناسید که می‌توانند در این لیست قرار بگیرند و بر روی کنسول PlayStation 4 یک تجربۀ لذت‌بخش باشند؟ با گیم ویو در میان بگذارید.

منبع
ign
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن