اخباراخبار سایت
موضوعات داغ

انتشار فارسی ساز بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای PC

پس از بیش از یک ماه کار بر روی پروژه ی فارسی سازی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، در نهایت فارسی ساز این بازی امروز آماده شد و در وب سایت گیم ویو منتشر گردید. این پروژه که اولین پروژه ی فارسی سازی تیم گیم ویو بود، خوشبختانه همان طور که انتظار داشتیم ساخته شد و حتی کیفیت و هماهنگی آن بهتر از آن چیزی شد که انتظار داشتیم. فارسی ساز Hellblade می تواند تمام منو و تمام زیرنویس های بازی را به فارسی تبدیل کرده و لذت بازی را برای فارسی زبانان دوچندان کند. با ادامه ی خبر با گیم ویو همراه باشید.

روند فارسی سازی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice یک روند سر راست و از پیش تعیین شده بود که توانستیم بدون مشکل همان طور که برنامه ریزی کرده بودیم آن را پیش ببریم. آماده سازی بازی برای فارسی ساز Hellblade اولین قدم ما بود که صورت گرفت. در مرحله ی بعدی تمامی متون بازی به صورت کامل ترجمه شدند. ترجمه ی این حجم از متون با اصطلاحاتی از افسانه های خدایان باستان کار ساده ای نبود و وقت زیادی را گرفت. در نهایت تمامی متون ترجمه شده باری دیگر ویرایش شدند تا همه چیز آماده باشد. در لذت بخش ترین مرجله از ساخت فارسی ساز Hellblade نیز بازی را یک بار از ابتدا به پایان رساندیم تا همه چیز در مورد این فارسی ساز مورد بررسی قرار گیرد. در نهایت نیز فارسی ساز آماده و در وب سایت گیم ویو منتشر گردید.

برای بزرگ شدن هر یک از تصاویر بر روی آن ها کلیک کنید. این ویژگی در حالت نمایش سریع گوگل (AMP) غیرفعال است.

زیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrificeزیرنویس فارسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice

در روند ساخت فارسی ساز Hellblade نیز مشکلاتی به وجود آمد که شاید مهم ترین دلیل آن این بود که این فارسی ساز در واقع اولین پروژه ی ساخت فارسی ساز گیم ویو بود. اما توانستیم مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف کنیم تا امروز با افتخار این فارسی ساز را به شما معرفی کنیم. در حال حاظر، در هنگام نگارش این خبر، تنها نسخه ی PC فارسی ساز Hellblade منتشر شده است. اما در نظر داریم تا این فارسی ساز را برای نسخه ی کپی خور PS4 نیز هماهنگ و منتشر کنیم. البته چون بررسی های لازم بر روی این کنسول صورت نگرفته و اصلا در میان این پروژه، این کنسول کرک شده است، ارائه ی این فارسی ساز به هیچ عنوان بدیهی نیست و احتمال عرضه نشدن آن وجود دارد. اما به هر حال تمام تلاشمان را برای آن به کار خواهیم برد.

شما می توانید هم اکنون فارسی ساز Hellblade را از فروشگاه گیم ویو خریداری کرده و با نصب آن، از بازی به صورت فارسی لذت ببرید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. با سلام،
   بله قطعا ادامه پیدا خواهد کرد، داریم آماده می کنیم مقدمات رو برای فارسی ساز بعدی که احتمال ۹۹ درصد فصل نهایی The Walking Dead خواهد بود.
   موفق باشید

   مدیر کل
   1. eyvala khoshhalam k darin ba ghodrat edame midin va etefaghan khastam hamin bazi ham begam man khodam chanele forosh game daram va hatman tablighetono dakhele chanelam mikonam b omid movafaghiate bishtar

    مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن