مقالاتهر آنچه می دانیم

هر آنچه از بازی Assassin’s Creed Odyssey می دانیم

آشکاری سازی Odyssey در E3 ناامیدکننده نبود

​یوبی سافت در کنفرانس E3 2018 برای بازی Assassin’s Creed Odyssey چیزی بیشتر از جاکلیدی های آن آورد.​ این استودیو بخش زیادی از وقت خود را به Odyssey و یونان باستان درون آن اختصاص داد و اطلاعاتی مثل RPG بودن هر دو شخصیت اصلی بازی و از آن مهم تر زمان انتشار آن را فاش کرد.

​در این مقاله مروری خواهیم کرد بر هر آنچه که از بازی Assassin’s Creed Odyssey تا به این لحظه می دانیم.​ با گیم ویو همراه باشید.

​Assassin’s Creed Odyssey چه زمانی منتشر خواهد شد؟

​بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر سال جاری عرضه خواهد شد.​ مطمئن نیستیم که این زمان انتشار بدان معنا است که سری Assassin’s Creed قرار است به عرضه سالانه خود بازگردد، اما Ubisoft Quebec بعد از توسعه ی بازی Assassin’s Creed Syndicate به مدت ۳ سال است که بر روی این بازی کار می کند.

بازی Assassin's Creed Odyssey

​مکان Assassin’s Creed Odyssey کجا خواهد بود؟

​یونان باستان.​ این بازی در ۴۳۱ سال قبل از میلاد رخ خواهد داد که یک فلش بک بزرگ در سری بازی های Assassin’s Creed است.​ اتفاقات بازی در طول جنگ Peloponnesian بین اسپارتا و آتن اتفاق می افتد.​ Ubisoft این دوران را به عنوان دوره ی بنیانگذاری هنر، علم و سیاست می داند و آن را تولد تمدن غربی می نامد.​ سقراط از دوستان شما خواهد بود و ماموریت جانبی هایی نیز برای شما تدارک دیده است.​ همچنین می توانید به بحث با وی بپردازید.

شخصیت اصلی Assassin’s Creed Odyssey کیست؟

​شما دو گزینه خواهید داشت: آلکسیوس، شخصیت مرد بازی، و کاساندرا، شخصیت زن بازی.​ هرکسی را که انتخاب کنید، داستان بازی به یک شکل پیش خواهد رفت.​ این بازی توسط Ubisoft Quebec یک تراژدی حماسی یونانی توصیف شده است.​ شما به عنوان نواده ی لئونیداس بازی خواهید کرد و پس از آنکه پیشگویی دلفی را نادیده می گیرید، مایه ی شرم خانواده می شوید.​ شما را از کوه پایین می اندازند، اما زنده می مانید.​ داستان بازی ۱۷ سال پس از این رخداد آغاز خواهد شد.

​در دنیای مدرن، لیلا داستان خود را از منشا Origins ادامه خواهد داد.

​تاکنون چه دیده ایم؟

​در زیر می توانید تریلر بازی را که توسط Ubisoft در E3 2018 نمایش داده شد مشاهده کنید.​ همچنین گالری از تصاویر منتشر شده از بازی تا به امروز برای شما آماده شده است که می توانید ببینید:

[jwp-video n=”1″]

این تریلر و اطلاعات توسط یوبی سافت در کنفراس E3 سال ۲۰۱۸ منتشر شده اند که شما می توانید از طریق برچسب E3 2018 تمام پست های مرتبط با این کنفرانس که در گیم ویو منتشر شده اند را مشاهده کنید.

آیا عناصر RPG بیشتری وجود خواهد داشت؟

Ubisoft این بازی را یک بازی تماما RPG معرفی کرده است.​ این به آن معناست که شما با انتخاب دیالوگ ها داستان و شخصیت خود را شکل خواهید داد.​ شما می توانید بدون محدودیت از نظر طرف مقابل، با دیگران رابطه ایجاد کنید.​ می توانید در مکالمات خود مردم را از هم جدا کنید، دعوا ها را شروع کنید و یا با احترام یا طعنه آمیز رفتار کنید.​ در بازی که به دست ما رسیده است علت و معلول در این عنصر کاملا متقاعد کننده است، اما این تنها قسمت کوچکی از بازی است.​ قول می دهیم که برخی گزینه های گفتگو تاثیر قدرتمندی بر داستان بزرگ تر داشته باشند.

​اما علاوه بر ویژگی های قبل، سیستم ارزش سلاح ها که پیش تر در Assassin’s Creed Origins دیده بوده ایم اینجا در مورد زره نیز صدق می کند.​ بنابراین شما دائما به دنبال زره و ساق بند بهتر برای جلوگیری از آسیب در حین جنگ خواهید بود.

​همچنین یک سری توانایی های جدید در بازی Assassin’s Creed Odyssey دارید که می توانید در این بازی باز کنید. و می توانید آن ها را برای تاثیر بیشتر ارتقا دهید. ​به عنوان مثال شمشیر خود را به آتش بزنید و دشمنان خود را به آتش بکشید، و یا ایمان خود را ارتقا دهید تا مانند بازی های بتمن، دشمنانی که در محدوده ی شما قرار دارند، به زمین بخورند.​ شما فقط می توانید از چهار توانایی مقابله و چهار توانایی مخفی کاری در یک زمان استفاده کنید که می بایست انتخاب های خود را روی صفحه کلید یا کنترلر خود برنامه ریزی کنید.

بازی Assassin's Creed Odyssey

همان طور که در متن اشاره شد، بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۷ عرضه خواهد شد و گیم ویو نیز این بازی را در صورت امکان در لیست فارسی سازهای خود قرار خواهد داد.​ شما درباره ی این بازی چه فکری می کنید؟​ با ما و دیگران در میان بگذارید.

منبع
PCGamer
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن